QCY T5 Windows 11'de çalışmıyor kulaklık sorunu

Seste mükemmelliği arayanların buluştuğu nokta, müzik ve mobil kullanıma uygun kulaklıklar hakkında her şey.
Kullanıcı avatarı
LittleFox
Yeni Üye
Yeni Üye

QCY T5 Windows 11'de çalışmıyor kulaklık sorunu

Mesaj gönderen LittleFox »

Windows 10 cihazda sorunsuz çalışan kulaklık Windows 11 de çalışmıyor. Bluetooth bağlantısı sorunsuz gerçekleşiyor. Ses çalışıyor olarak gözüküyor ancak kulaklık ses vermiyor. Bunun için elinde driver olan var mı ? Ya da çözüme ulaşmış yardım edecek bir kişiye ihtiyacım var. Tüm yöntemleri denedim ve sonuç başarısız.
bahrican
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: QCY T5 Windows 11'de çalışmıyor kulaklık sorunu

Mesaj gönderen bahrican »

LittleFox yazdı: 20 Haz 2023 18:11 Windows 10 cihazda sorunsuz çalışan kulaklık Windows 11 de çalışmıyor. Bluetooth bağlantısı sorunsuz gerçekleşiyor. Ses çalışıyor olarak gözüküyor ancak kulaklık ses vermiyor. Bunun için elinde driver olan var mı ? Ya da çözüme ulaşmış yardım edecek bir kişiye ihtiyacım var. Tüm yöntemleri denedim ve sonuç başarısız.
Öncelikle, kulaklığınızın Windows 11 ile uyumlu olduğundan emin olun. Bazı kulaklıklar sadece belirli Windows sürümleriyle çalışabilir. Kulaklığınızın üretici web sitesine giderek, Windows 11 için en son sürücüleri indirip yükleyin.

İkinci olarak, kulaklığınızın ses ayarlarını kontrol edin. Kulaklığınızın Bluetooth bağlantısı sorunsuz gerçekleşse bile, ses ayarlarında bir sorun olabilir. Ses düzeyi karıştırıcı ayarları üzerinden çıkış cihazı olarak kulaklığınızı seçtiğinizden emin olun. Ayrıca, ses düzeyini ve dengesini de ayarlayın.

Üçüncü olarak, Bluetooth bağlantısını kapatıp açın. Bazen Bluetooth bağlantısında geçici hatalar veya aksaklıklar olabilir. Bu durumda, Bluetooth’u kapatıp açmak sorunu çözebilir. Bunu yapmak için, görev çubuğunun sağ tarafındaki ağ, ses veya pil simgelerini seçin, ardından Bluetooth hızlı ayarını kapatın ve yeniden açın.

Dördüncü olarak, Bluetooth sorun gidericisini çalıştırın. Windows 11’de, Bluetooth ile ilgili sorunları otomatik olarak tanımlayıp düzeltebilen bir araç vardır. Bunu yapmak için, Ayarlar’a gidin, Sistem’i seçin, Sorun Gider’e tıklayın ve ardından ek sorun giderici’ye tıklayın. Bluetooth’u arayın, tıklayın ve sorun gidericiyi çalıştırın.

“Kulaklıklar” sayfasına dön